Ing. Marek Kupka

Investment Manager & Partner

"Vytrvalost je klíčem k úspěchu, ale tah na branku ho dosáhne."

V dětství mě otec učil hodnotě vytrvalosti: "Když začneš, dokonči to." Učil mě nejen pracovat tvrdě, ale i chytře. Vytrvalost je základ, ale bez jasného směru je marná. Otcova výchova mě formovala, abych byl nejen vytrvalý, ale také efektivní a zaměřený na cíl. Kombinace těchto hodnot je klíčem k úspěchu.

Patrik Gančarčík, MBA

Odbornost

Je absolventem dvou vysokých škol. Univerzity palackého v Olomouci a Masarykovy univerzity v Brně. Již při studiu se zaměřoval na kapitálový trh. Při studiu VŠ se poprvé dotknul světa financí. Pracoval jako finanční specialista v bankovní skupině Raiffeisen.  

Profesně se výrazně profiloval u jednoho z největších obchodníků s cennými papíry v ČR. Během sedmi let nashromáždil spravovaný majetek v objemu 300 mil. korun. Vypracoval se z pozice obchodního konzultanta přes pozici seniorního privátního správce až na ředitele obchodování na ostravské pobočce.


Práce

Marek je investičním managerem a partnerem ve skupině Investhy. Je členem investiční rady, kde dohlíží nad správou akciových fondů. Má na starost dohled nad interním obchodním týmem. Stanovuje a dohlíží nad plnění obchodních plánů jednotlivých členů oddělení. Zastřešuje ve skupině Investhy privátní investiční nabídky.


Média

Marek Kupka: Kravaťák s duší hospodáře

Rozhovor s Markem Kupkou, který k nám do Investhy nastoupil na pozici Investičního manažera.