Private Equity

Hledáme zajímavé zhodnocení
finančních prostředků našich investorů
a podporujeme růst začínajících společností.

Private Equity

Hledáme zajímavé zhodnocení
finančních prostředků našich investorů
a podporujeme růst začínajících společností.

Private
Equity

Investujeme do společností s jasnou vizí a slibným potenciálem růstu.

Prioritou je pro nás zhodnocení investovaných prostředků, ale i podpora začínajících společností. Investujeme do společností, jejichž služby využíváme i my sami a pomáháme rzošířit jejich potenciál.

Find Employees

Findem je marketingová agentura, která se zaměřuje skrze online marketing na nábor zaměstnanců do firem. Cílem Findemu je najít kvalitní kandidáty do firem, zkrátit celé výběrové řízení ve firmě a šetřit čas manažerů či personalistů.

Jak funguje Findem?

Zajištění podkladů

Na základě analýzy připraví marketingovou a HR strategii a veškeré podklady, jako je příprava CRM a automatizací komunikace, grafiku reklam a jejich spuštění, tvorbu náborové webové stránky, tvorbu dotazníků a nastavení celého procesu, navrhne benefity pozice a společnosti, zajistí podklady - fotky, video.

Spuštění marketingové kampaně

Spustí kampaně, kdy kontakty se propisují do CRM a s kontaktem ihned po přijetí ověřují jeho relevanci, představí společnost a pozici, posílájí dotazník. Kandidáta na základě odpovědí oštítkují a kandidát si vybírá termín telefonátu s firmou.

Organizace práce

Hlídájí harmonogram výběrového řízení, takže se klient nemusí bát, že něco bude stát na něm a nebo že na kontakty zapomene. Mají nastavené automatizace a notifikace, aby toto riziko minimalizovali.

Špičkové CRM

Findem jde ještě dál! Mají k dispozici špičkové CRM v rámci kterého můžete školit zaměstnance, testovat je a provádět kompletní onboarding do společnosti. 

Beverly

Potřebujete získat více zákazníků a budovat s nimi dlouhodobý vztah? Chcete automatizovat komunikaci
s potenciálními zákazníky a přetavit je v platící klienty? Nebo chcete například získat od zákazníků reference na Google či jinou stránku?

Beverly spojuje obchodní systém na řízení vztahů se zákazníky (CRM), virtuální asistentku a umělou inteligenci do jednoho nástroje.
Beverly díky správnému nastavení bude automatizovat komunikaci se zákazníky, procesy, marketingové aktivity, umožní vám tvořit webové stránky, hromadný e-mailing, volat a nahrávat hovory, odesílat sms zprávy, školit a testovat zaměstnance a mnoho dalšího.Zajímá Vás více informací z oblasti Private Equity?

A nebo s námi chcete v této oblasti spolupracovat? Dejte nám o Vašem projektu vědět a potkejme se k možnostem spolupráce.

Formulář