Patrik Gančarčík, MBA

CEO & Founder Investhy

Inspiroval se od osobností jakými jsou Ray Dalio a Reed Hastings, jejichž klíčové knihy „Pracovní principy“ a „Pravidlo žádných pravidel“ ovlivnily jeho profesní smýšlení a vedly ho k založení Investhy.

„Koncentrace talentu, podpora jeho rozvoje a důvěra ve svobodu projevu: pilíře našeho úspěchu.“

Patrik Gančarčík, MBA

Odbornost

Patrikova profesní cesta začala na Cambridge Business School, na které absolvoval obor Sales Management a získal titul MBA.

Jeho kariéra pokračovala ve společnosti CYRRUS, obchodníkovi s cennými papíry, kde se vypracoval z pozice konzultanta na senior makléře. Byl nejrychleji rostoucím makléřem ve společnosti, prošel všemi pobočkami od Ostravy přes Brno až po Prahu, kde vedl tým investičních makléřů.


Práce

Patrik je CEO skupiny Investhy, soustředí se na řízení všech oborových segmentů a formuluje strategii, která umožňuje přinášet nadstandartní služby a investiční hodnotu pro klienty. Jeho cílem je udržet Investhy na čele průmyslu a pokračovat v inovacích a poskytování vysoce kvalitních investičních řešení. Díky závazku pěti klíčových hodnot Investhy, jakými jsou pracovitost, přizpůsobivost, loajalita, profesionalita a cílevědomost, je skupina připravena čelit budoucím výzvám a těšit se na úspěchy, které ji čekají.


Média

Moderní přístup k náboru a význam osobnostní typologie pro úspěch týmu

V dnešní době je nábor klíčovým prvkem úspěchu každé společnosti. Tento článek se zaměřuje na moderní přístupy k náboru, které uplatňuje společnost Investhy. Článek zdůrazňuje význam správného výběru kandidátů, který je založen nejen na odborných dovednostech, ale také na osobnostní typologii Autor, Patrik Gančarčík, MBA, CEO & Founder.

Rozhovor s hlavním akcionářem Investhy, budoucnost investic a strategie

Exkluzivní rozhovor s hlavním akcionářem Investhy odhaluje vizi a strategii skupiny pro nadcházející roky. Dozvíte se více o budoucnosti investic a jak skupina plánuje čelit výzvám trhu.

Unique Summit Braga

Investhy v zastoupení Patrika Gančarčíka vyrazilo společně s Moravskoslezským inovačním centrem na Unique Summit do portugalského města Braga.

Teambuilding Investhy

Vyrazili jsme na výjezdní teambuilding naší skupiny, který se uskutečnil na Jižní Moravě ve Vinařství u kapličky.

Článek na téma Ostravské zahrady

Na internetovém portálu CzechCrunch napsali článek o našem projektu Ostravské zahrady.