Jaroslav Didiaš

Sales Manager

V práci a byznysu se nestanete osobou, na kterou se všichni rádi obracejí, přes noc. Nestane se to ani náhodně, Budujete určitou základnu. Je to zkrátka dřina. Znamená to náročný výstup do výšin. Nějakou dobu to trvá a budování vynikající pověsti vyžaduje důsledné, cílevědomé a dlouhodobé úsilí. A obrovsky se to vyplatí!

„Práce, která není zahájena, trvá nejdéle.“

Patrik Gančarčík, MBA

Odbornost

Jaroslav působí v oboru od roku 2016, kdy začal pracovat pro obchodníka s cennými papíry BH Securities, který byl jeden z prvních zakladatelů Pražské burzy. Jaroslav dále pokračoval přes firmu CYRRUS, kde sbíral v mladším kolektivu obchodníků a manažerů kariérní zkušenosti i firemní ocenění.

V roce 2020 dostal nabídku pracovat pro startupovou technologickou firmu Platon, kde měl jako Branch Manager na starost Pražskou pobočku. 


Práce

Jaroslav je Sales Manager a vede tým obchodníků v pražské pobočce. Kromě vedení obchodního oddělení má Jaroslav na starost rozvíjení obchodních vztahů a upevňování pozice firmy na trhu.  


Média

Jsme průkopníci využití umělé inteligence ve finančním světě, říká náš Sales Manager Jaroslav Didiaš

Hledáme nové talenty pro náš aktivní tým v Praze. Jsme přední finanční skupina s cílem stát se lídrem ve finančním světě. Poskytneme vám víc než pouhé pracovní místo. Dáme  vám příležitost nejen k profesnímu a osobnímu růstu, ale také se u nás naučíte pracovat se špičkovými technologiemi, jako je Beverly AI.