Jsme průkopníci využití umělé inteligence ve finančním světě, říká náš Sales Manager Jaroslav Didiaš


Hledáme nové talenty pro náš aktivní tým v Praze. Jsme přední finanční skupina s cílem stát se lídrem ve finančním světě. Poskytneme vám víc než pouhé pracovní místo. Dáme  vám příležitost nejen k profesnímu a osobnímu růstu, ale také se u nás naučíte pracovat se špičkovými technologiemi, jako je Beverly AI.

Proč Investhy?

V Investhy si zakládáme na jasně definované vize pro krátkodobé, střednědobé a dlouhodobé období, díky kterým si snáze stanovíme strategie a cíle a zároveň nás motivují k dosažení kýženého úspěchu. Tyto vize považujeme za základní pilíře našich pracovních principů.

Dodržujeme pracovní principy a etické kodexy

Společnost Investhy se zavazuje k bezvýhradnému dodržování našich pracovních principů, etických kodexů a hodnot v každé oblasti naší činnosti. Tento závazek nám umožňuje zajistit vysokou úroveň integrity, transparentnosti a budování důvěry mezi našimi klienty, spolupracovníky a partnery.

Inovace na prvním místě

Jsme hrdí na naši schopnost inovovat a adaptovat se na rychle měnícím se trhu. Využitím umělé inteligence, konkrétně Beverly AI, se značně odlišujeme od konkurence. Beverly AI je naší tajnou přísadou, která nám umožní lépe analyzovat tržní data, předpovídat trendy a poskytovat našim klientům personalizované investiční strategie.

Přední role umělé inteligence Beverly AI

Náš CRM systém Beverly AI je středobod naší obchodní strategie. S tímto pokročilým systémem jsme schopni snáz identifikovat příležitosti na trhu, které lidskému oku mohou uniknout. Také díky němu nabízíme našim klientům přesnější a efektivnější investiční poradenství, což jde ruku v ruce s lepšími výsledky a vyšší spokojenosti klientů.

Rozvoj a Vzdělávání

Jsme přesvědčeni, že úspěch našich spolupracovníků je nezbytným krokem k našemu úspěchu. Proto klademe značný důraz na pravidelné vzdělávání a školení, v níž je zahrnuta i práce s nejnovějšími technologiemi. Zkrátka, s námi vyrostete.

Kultura a komunita

Naše firemní kultura je založena na otevřené komunikaci, férovém přístupu a budování dobrých a silných vztahů. Všichni ve firmě si ceníme týmového ducha a věříme, že společnými silami dosáhneme skvělých výsledků, za značné podpory inovativních technologií.

Autor článku: Jaroslav Didiaš,Sales Manager

Exkluzivní firemní nástroje a benefity

Ač je Beverly AI náš „svatý grál“, používáme řadu dalších špičkových firemních nástrojů a systémů, které našim spolupracovníkům umožňují pracovat efektivně a rychle. Výsledkem je spokojený tým a samozřejmě klient. Je třeba také zmínit, jakou širokou škálu benefitů poskytujeme. Přispějeme vám na oblek, na vzdělání. Dáme vám k dispozici služební auto, telefon a mnoho dalšího.

Připojte se k nám

Hledáme nadšence, kteří s námi budou sdílet naše hodnoty a jejich vášní je finanční svět a technologické inovace. Pokud jste připraveni na výzvu a chcete být součástí týmu, který mění pravidla hry s pomocí umělé inteligence, tak místo v Investhy je pro vás připraveno.

Přidejte se k nám a společně posuňme hranice možného (i nemožného) ve finančním světě s pomocí Beverly AI. Vaše kariéra v Investhy začíná právě zde. Těším se na Vás.


Sdílejte tento článek