NEWS

Nový trend bydlení Flathouse

Flathouse Development, a. s. je developerská společnost investiční skupiny Investhy. Zaměřuje se na výstavbu moderních bytových domů.

Aktuálně společnost pracuje na projektu v oblasti Karlštejn, která disponuje nadstandardním prostředím. Flathouse Development vybralo tuto oblast hlavně kvůli přijatelné dostupnosti v rámci města Prahy, krásné přírody a skvělého volnočasového využití. V okolí Flathouse najdete známý hrad Karlštejn, turistické trasy v Českém krasu, horolezecké skály, oblíbený lom Amerika nebo také nejvíce navštěvované golfové hřiště v České republice.

Lom Velká Amerika

Ing. Patrik Skřížovský - CTO of Flathouse Development

Bytové domy Flathouse budou disponovat dvěma až třemi bytovými jednotkami, které přizpůsobujeme na míru konkrétní lokalitě při praktickém využití každého metru čtverečního. A to nejen v rámci interiéru, ale i exteriéru. Zrovna v oblasti Karlštejn plánujeme bytové domy vesnického moderního stylu. Dispozice bytů plánujeme hlavně o velikosti 3kk-5kk s rozlohou 95-130 metrů čtverečních. Každý byt má samostatný vchod a vlastní prostornou zahradu nebo velkou terasu.

Součástí pozemku je také parkoviště, které počítá se dvěma parkovacími místy pro každou bytovou jednotku. Výhodou tohoto bydlení je o mnoho dostupnější cena, než je tomu u klasických domů. Klademe důraz na úspornost a efektivitu. Proto Flathouse znamená bydlení, co dává logiku a styl. Řídíme se heslem „ani metr čtvereční nazmar“.


NEWS

Pro důležitá rozhodnutí jsou zapotřebí správné informace.


Sdílejte tento článek