Ing. Patrik Skřížovský

Director RE & Partner

"Vědomosti jsou naším kapitálem, inovace naším motorem a důvěra naší měnou."

Efektivní řízení projektů je základem úspěchu, ale inovativní přístup je to, co ho skutečně přinese. Tuto filozofii jsme integrovali do služeb, které nabízíme v rámci Investhy.

Patrik Gančarčík, MBA

Odbornost

Je absolventem vysoké školy Slezské univerzity v Opavě, konkrétně Obchodně podnikatelské fakulty. Profesní kariéra začala u velkých českých bank, jako je GE Money Bank (nyní MONETA Money Bank) a hypocentru Komerční banky.

Patrik má zkušenosti s řízením týmu v nadnárodních korporacích. Pracoval na různých manažerských pozicích, převážně v oblasti řízení, koordinování a organizování jednotlivých projektů. Svými schopnostmi a odhodláním se mu podařilo úspěšně uskutečnit projekty a dosáhnout stanovených cílů.


Práce

Patrik je ředitelem divize Real Estate společnosti Investhy. Jeho zodpovědnost zahrnuje dohled nad oblastí nemovitostí, kde vytváří a implementuje strategie, které nejen přinášejí nejlepší služby klientům, ale také zvyšují investiční hodnotu.


Média

Flathouse Karlštejn: Nové bydlení v srdci Litně

V malebném městysu Liteň, kde historie potkává přítomnost a kde klidné prostředí sousedí s impozantním hradem Karlštejn.

Nový trend bydlení Flathouse

Flathouse Development, a. s. je developerská společnost investiční skupiny Investhy. Zaměřuje se na výstavbu moderních bytových domů.