Zhodnoťte své finance s Investhy

Investujte s průměrným výnosem 8,7 % p.a.

Zhodnoťte své finance s Investhy

Investujte s průměrným výnosem 8,7 % p.a.

Zhodnoťte své finance s Investhy

Investujte s průměrným výnosem 8,7 % p.a.

· Real Estate · Wealth Management · Private Equity

Důvody
proč s námi investovat

Více než 10 let zkušeností


Zkušenosti se správou majetku vyšší než 1 mld. Kč


Průměrný výnos pro investora 8,7 % p.a. (2023)


Minimální investice od 100.000 Kč


Náš fond kvalifikovaných investorů mí licenci ČNB


Respektujeme jedinečné potřeby každého investora a nabízíme personalizované investiční strategie, které odpovídají jejich cílům a toleranci k riziku.

Kombinací dluhopisů a fondů kvalifikovaných investorů můžete dosáhnout efektivní diversifikace vašeho portfolia, čímž snížíte riziko a zvýšíte potenciální výnosy.

Real Estate

Portfolio Investhy Real Estate je zaměřeno na realizaci projektů v České republice. Vize směřuje ke stavbám, které se vymykají zažitým standardům a přinášejí přidané hodnoty. Naše spolupráce se protíná s profesionálními architekty a projekčními kancelářemi. Budujeme tak hodnotnou investici s rozvojem vybraných lokalit.

Flathouse development

Flathouse je kombinace bydlení v rodinném domě a bytě, přičemž si zachovává ty nejlepší výhody z obou těchto typů. Každý byt má samostatný vchod a byty disponují vlastní prostornou zahradou nebo velkou terasou. Součástí pozemku je také parkoviště, které počítá se dvěma parkovacími místy pro každou bytovou jednotku. Naší ambicí je nabídnout dostupné bydlení, které bude odpovídat standardům rodinného domu. Projekt aplikujeme na městské i venkovské bydlení.

Ostravské zahrady

Developerský projekt se záměrem tří etapového vybudování moderní městské čtvrti s ambicí vytvořit nové centrum Slezské Ostravy.

Nová rezidenční čtvrť se nachází v mírně svažitém terénu, což propůjčuje lokalitě výjimečnou atmosféru. Její obyvatelé budou mít výhledy a pocit, že žijí doslova uprostřed opravdové zahrady. Architektura bytových domů, živé zelené střechy i použité materiály, to vše bude vytvářet exkluzivní celek, ve kterém najde bezmála 350 ostravských rodin svůj vysněný domov.

Aktuální nabídka dluhopisů

Flathouse Development 7,75%/2028


Emitent

Flathouse development a.s

Zhodnocení

7,75% p.a.

ISIN

CZ0003553828

Celkový objem

Splatnost

23.000.000 Kč

31.08.2028

Frekvence výplaty

roční

Ostravské zahrady 7,5%/2027


Emitent

Ostravské zahrady s.r.o.

Zhodnocení

7,50% p.a.

ISIN

Celkový objem

CZ0003555526

24.000.000 Kč

Splatnost

31.10.2027

Frekvence výplaty

roční

Wealth Management

Správu bohatství stavíme na zodpovědnosti a budování vzájemné důvěry. Zaměřujeme se zejména na dlouhodobé spolupráce. Preferujeme radikální transparentnost, společně s otevřeností a upřímným dialogem.

Zapáleně pracujeme na inovacích a plánujeme rozšiřovat spektrum fondů.

Fond kvalifikovaných investorů

Fond kvalifikovaných investorů, který nabízí unikátní příležitost investice do akcií světových firem s cíleným výnosem 10 % p.a.

Zastáváme názor, že investování není sprint, ale běh na dlouhou trať. Proto se SmartStocks zaměřuje primárně na investice do vybraných světových akcií, které jsou historicky ověřenou cestou k dosažení reálných výnosů. Akciová složka tak bude vždy tvořit přinejmenším polovinu majetku fondu. Jedním ze základních principů investování je diverzifikace, vzhledem k tomu SmartStocks chytře doplňuje portfolio o další typy aktiv jako dluhopisy či komodity.

Private Equity

Specializujeme se na aktivní správu a rozvoj firem, přičemž naším cílem je dosáhnout dlouhodobého růstu a optimalizace hodnoty pro naše investory. Staráme se o každý aspekt investice, aktivně spolupracujeme s managementem a sledujeme strategické příležitosti. Naše investice jsou založeny na partnerství a dlouhodobých vazbách, abychom dosáhli maximálního úspěchu a zhodnocení investovaného kapitálu.

Find Employees

Findem je marketingová agentura, která se zaměřuje skrze online marketing na nábor zaměstnanců do firem. Cílem Findemu je najít kvalitní kandidáty do firem, zkrátit celé výběrové řízení ve firmě a šetřit čas manažerů či personalistů.

Beverly 

Beverly spojuje obchodní systém na řízení vztahů se zákazníky (CRM), virtuální asistentku a umělou inteligenci do jednoho nástroje.
Beverly díky správnému nastavení bude automatizovat komunikaci se zákazníky, procesy, marketingové aktivity, umožní vám tvořit webové stránky, hromadný e-mailing, volat a nahrávat hovory, odesílat sms zprávy, školit a testovat zaměstnance a mnoho dalšího.

V loňském roce jsme úspěšně získali většinový podíl v našem klíčovém projektu Ostravské zahrady, jehož hodnota činí téměř 2 miliardy korun. Naše portfolio je však široce diverzifikované. Investujeme na kapitálových trzích prostřednictvím regulovaného fondu kvalifikovaných investorů (FKI) SmartStocks, kde se zaměřujeme na dosažení ročního výnosu 10 %.

Kromě toho jsme aktivní v oblasti private equity, kde využíváme příležitostí k akvizicím a zhodnocování firem s vysokým růstovým potenciálem.


Vaši správci

Volíme cestu přirozeného růstu namísto nepřiměřeného rizika a nejistého zisku. To je důvod, proč nám investoři opakovaně svěřují své finance.

Patrik Gančarčík, MBA

CEO & Founder

Patrik je CEO skupiny Investhy, soustředí se na řízení všech oborových segmentů a formuluje strategii, která umožňuje přinášet nadstandartní služby a investiční hodnotu pro klienty.Jeho cílem je udržet Investhy na čele průmyslu a pokračovat v inovacích a poskytování vysoce kvalitních investičních řešení.

Ing. Marek Kupka

Director WM & Partner

Marek je ředitelem divize Investhy Wealth Management, a.s. Zajišťuje zázemí pro fungování FKI SmartStocks a zastřešuje ve skupině Investhy privátní investiční nabídky.e členem investiční rady, kde dohlíží nad správou FKI SmartStocks a privátních akciových fondů.

Milan Ondračka

Partner

Milan je v naší společnosti partnerem. Má na starost rozvoj vztahů s klíčovými obchodními partnery a rozvoj obchodní sekce. Zajišťuje navazování nových spoluprací a partnerství, které přinášejí nadstandardní služby a investiční hodnotu pro naše klienty.


Máte zájem o investici?