Pojďme spolu pracovat na tom, co má smysl

My příležitosti nehledáme, ale vytváříme. Budujeme projekty, které se vymykají zažitým standardům.

Pojďme spolu pracovat na tom, co má smysl

My příležitosti nehledáme, ale vytváříme. Budujeme projekty, které se vymykají zažitým standardům.

Pojďme spolu pracovat
na tom, co má smysl

My příležitosti nehledáme, ale vytváříme. Budujeme projekty, které se vymykají zažitým standardům.

Pojďme spolu růst

Flexibilně přistupujeme k investicím na kapitálových trzích a pomáháme investorům cítit se výjimečně a společně růst. Silná vize je základ, ale to, co nás posouvá blíže k cíli, jsou důležitá rozhodnutí. Pojďme na nich pracovat společně.

Budete to mít
ve svých rukou

Přesně tak, jak to chtěl mít ve svých rukou i zakladatel skupiny Investhy. Chyběla mu na trhu společnost, která by profitovala tím, co uspokojí náročné. Patrik Gančarčík krok založení učinil po 10 letech zkušeností v oboru a postupně buduje s narůstajícím týmem značku, která se může opřít o řadu významných investorů. Jednoduše řečeno, vytvořil si svá vlastní pravidla a Vy máte tu možnost vytvořit si je také.


Nic není nemožné,
jen začít

Máte individuální požadavky nebo chcete něco změnit? Bát se domluvy rozhodně nemusíte, s námi se jde dohodnout na všem. Slovo nejde pro nás neexistuje.

Být sám svým pánem je klíč k výsledkům

Budete mít prostor, na to, dělat svou práci dle svého úsudku. Nebudeme vás poučovat co a kdy máte dělat. Důležité jsou výsledky, cestu si určuje každý sám.

Uchopte příležitost
a buďte úspěšní

Se vším vám pomůžeme a budete mít naši plnou podporu, ale nakonec jste to vy, kdo má osud ve svých rukou. Jsme otevřeni každému nápadu. Dokažte to!

Investhy je skupina
postavena na základech


Odhodlání

Máme drive a zapálení vytvářet inovativní postupy a odlišovat se od ostatních. S námi nabudete pořádnou dávku motivace.

Mít hnací motor je důležitým prvkem každé činnosti, kterou člověk dělá. A čím silnější motor budete mít, tím budete výkonnější. Chytáme příležitosti za pačesy a s rozumem bez zbytečného rizika dodáváme klientům to nejlepší, co můžou v našem odvětví získat.


Spolupráce

Základem našich spoluprací je důvěra a individuální přístup. Společné nápady implementujeme do praxe a vytváříme tím profit pro všechny strany.

Pečlivě se staráme o každé partnerství a naplňujeme potřeby jak našich zaměstnanců, tak našich zákazníků. Neustále se učíme novým věcem a předáváme je dál. Osobní péče je pro nás důležitá stejně tak, jako dlouhodobé trvání každé spolupráce.


Očekávání

Chceme překonávat jak sami sebe, tak i konkurenci. Dělat správné věci správně, to je to, co nás žene dopředu. Spokojíme se jen s vysokou kvalitou.

Vše děláme s nejvyšším možným nasazením,  proto splníme jakoukoliv náročnost našich klientů. To pramení z vysokého očekávání od nás samotných. S průměrností se rozhodně nespokojíme a každým dnem se posouváme vpřed.

Mějte o nás přehled


Investice na vysokém levelu, našlapaný development, nebo také kvalitní finanční poradenství.
To je Investhy!

Volné pozice


Business Consultant

Baví vás obchod a kapitálové trhy? Staňte se součástí ambiciózních lidí, kteří hledají investory a podílí se na tvorbě nových projektů skupiny.

Financial Analyst

Hledáme nového kolegu, kolegyni s analytickým myšlením, ekonomickým backgroundem a zkušenostmi na analytické pozici ve financích.

Back office

Máte zkušenosti z Back office podpory a péče o klienty?Jste pečlivý/á a spolehlivý/á? Pak jste ten pravý/á koho hledáme. 

Dejte nám vědět, jak jste dobří.