Kariéra

Nadále rozšiřujeme náš tým. Kromě ostřílených matadorů hledáme i nadějné talenty, kterým dáme šanci stát se finančními profesionály.

Business consultant

Baví tě obchod a kapitálové trhy? Pojďme se sejít u dobré kávy, probrat možnosti spolupráce a zjistit, zda se vydáme společnou cestou.

Náplň práce:

  • navazování kontaktu s potenciálními klienty
  • dlouhodobá péče o stávající klienty společnosti
  • vedení agendy, práce s CRM systémem
  • spolupráce s kolegy v týmu a manažerem
  • sledování vývoje na finančních trzích
  • pravidelné výjezdy za klienty mimo kancelář po celé ČR

Co nabízíme:

  • práce v moderní kanceláři v centru Ostravy (Smart Innovation center)
  • přátelský kolektiv, plná podpora kolegů i vedení
  • pracovní doba pondělí-čtvrtek
  • propracovaný kariérní plán, možnost rychlého růstu již po 3 měsících
  • odborná školení a podpora po celou dobu spolupráce
  • nadstandardní ohodnocení s výraznou motivační složkou
  • 2 obleky ročně jako benefit
  • firemní vůz

Co očekáváme:

  • tah na branku
  • výborné komunikační dovednosti
  • znalost práce na PC
  • odolnost vůči stresu
  • reprezentativní vystupování, dresscode
  • zodpovědnost, pečlivost, přesnost
  • samostatný, ale i týmový přístup
  • min. SŠ vzdělání

Real Estate Valuation Analyst

Hledáme kolegu/kolegyni na full-time pozici analytika se zaměřením na oceňování nemovitostí.

  • tvorba, aktualizace a revize stávajících valuačních modelů

  • pravidelná ocenění nemovitostí v průběhu akvizičního procesu a nemovitostí v portfoliu

  • komunikace s externími odhadci

  • cost-benefit analýzy investičních záměrů (redevelopment, změny nájemců atd.) v rámci portfolia

  • statistická analýza interních dat z nemovitostního portfolia

  • příprava prezentací a dalších podkladů

  • možnost podílet se na rozvoji nové společnosti
  • atraktivní pracovní prostředí, mladý tým
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • zázemí kanceláří v centru Ostravy

  • ukončené magisterské studium vysoké školy ekonomického směru, ideálně se zaměřením na oblast nemovitostí, oceňování nebo financí všeobecně
  • minimálně 2 roky praxe na nemovitostním trhu v oblasti oceňování nebo transakcí
  • znalost metodologie pro oceňování nemovitostí
  • zkušenosti s tvorbou finančních modelů
  • analytické a logické myšlení s orientací na detail

Personální formulář

Chci se ucházet o pracovní pozici

  • Vyberte
  • Business consultant
  • Real Estate Valuation Analyst
Váš životopis (pdf/doc) *