Filip Šťastný Drobňák

Investment Manager

Od raných začátků v Moravském Berounu, přes výzvy a příležitosti, které formovaly mou kariéru, až po současnost, kdy se s hrdostí připojuji k týmu Investhy, jsem vždy sledoval jednu filozofii: "Životní zkušenosti jsou dary, jež tvarují naše příběhy. Každý okamžik je cenný a každá překážka příležitostí k růstu." Tato mantra mě vedla skrze osobní i profesní výzvy, až po mé nedávné přijetí do prestižní investiční společnosti Investhy.

Patrik Gančarčík, MBA

Odbornost

Moje profesní cesta začala v technickém oboru, ale brzy jsem objevil svou pravou vášeň pro finance. Po absolvování "vysoké školy životní" a získání cenných zkušeností v AŽD, jsem se rozhodl plně ponořit do světa financí. V rámci ZFP group jsem se vypracoval z pozice finančního poradce až na manažera obchodní sítě a lektora, což mi umožnilo sdílet své znalosti a pomáhat ostatním v navigaci finančními vodami.


Práce

V Investhy se zaměřuji na vytváření inovativních investičních strategií a poskytování nadstandardních služeb našim klientům. S více než sedmnáctiletou zkušeností ve finančním sektoru a hlubokým porozuměním pro investice, jsem připraven vést naše klienty k prosperitě a bezpečí. Mým cílem je nejen poskytovat prvotřídní investiční služby, ale také inspirovat a vzdělávat novou generaci finančníků. Toužím po vytvoření týmu, který bude v obrovském světě financí zářit jako světlý maják, přitahující ty nejtalentovanější jedince s vášní pro výzvy a inovace.


Média